Aktualności

W czwartek 10 czerwca o godz. 17:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym startują pierwsze pokazy w ramach II  Dolnośląskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „Long Story Short Film Festival”. O nagrody powalczą 52 filmy krótkometrażowe: 22 fabuły, 16 dokumentów oraz 14 animacji. Festiwal odbywać się będzie hybrydowo –  od 10 do 13 czerwca w DCF-ie, póżniej do 19 czerwca na stronie www.shortfestival.pl.  Pierwszego dnia  widzowie będą mogli zobaczyć dwa bloki konkursowe – filmy dokumentalne i fabularne. O godz.
Wejściówki na wszystkie pokazy w ramach II Long Story Short Film Festival są bezpłatne. Na każdy dzień festiwalowy wejściówki można odbierać dzień wcześniej w kasach Dolnośląskiego Centrum Filmowego przy ul. Piłsudskiego 64a we Wrocławiu. Nie ma możliwości rezerwowania wejściówek. Od 14 do 19 czerwca festiwal przeniesie się na www.shortfestival.pl. Pokazy on-line również będą bezpłatne.
Do konkursu II Long Story Short Film Festival organizowanego przez Dolnośląskie Centrum Filmowe zakwalifikowały się 52 filmy krótkometrażowe nadesłane przez twórców z całej Polski. O nagrody powalczą 22 fabuły, 16 dokumentów i 14 animacji. Tegoroczna edycja festiwalu organizowanego przez Dolnośląskie Centrum Filmowe odbędzie się stacjonarnie w kinie DCF w dniach od 10 do 13 czerwca, a następnie w sieci od 14 do 19 czerwca. Wszystkie filmy prezentowane zarówno w kinie jak i on-line będą bezpłatne.
Ruszył nabór do konkursu II edycji Dolnośląskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „Long Story Short Film Festival”. Twórcy mogą zgłaszać filmy od dzisiaj do 26 marca.  Tegoroczna edycja festiwalu organizowanego przez Dolnośląskie Centrum Filmowe odbędzie się stacjonarnie w kinie DCF w dniach od 15 do 18 kwietnia, a następnie w sieci od 19 do 25 kwietnia. Wszystkie filmy prezentowane zarówno w kinie jak i on-line będą bezpłatne. – Ubiegłoroczna edycja Long Story Short Festival była dla nas ważnym